Uzbekistan

Slovenski judoisti prikazali eno najslabših predstav na velikih tekmovanjih
četrtek, 13. oktober 2022 ob 08:36
Slovenski judoisti so na svetovnem prvenstvu v Taškentu pokazali eno najslabših predstav na tovrstnih tekmovanjih v zadnjih 20 letih. Kot je ocenil...

SPIRIT Slovenija letos za podjetja razpisal 268,5 milijona evrov nepovratnih sredstev
Izvozniki.si
sreda, 12. oktober 2022 ob 10:15
Rok Capl, SPIRIT Slovenija: »Slovenija bi na tujih trgih potrebovala več ekonomskih svetovalcev oziroma gospodarskih predstavnikov.«

Svetovno prvenstvo v Taškentu eno od najslabših za Slovenijo
sreda, 12. oktober 2022 ob 10:02
Za konec sta se od tekmovanja v glavnem mestu Uzbekistana hitro poslovila tudi naša težkokategornika Vito Dragič in Enej Marinič.

V Taškentu kot zadnja na blazino Dragič in Marinič
sreda, 12. oktober 2022 ob 07:40
Slovenska reprezentanca na svetovnem prvenstvu v judu v Taškentu bo v sredo končala svoje nastope.

Ne verjame še, da lahko premaga vsako tekmico
torek, 11. oktober 2022 ob 14:46
Na judoističnem svetovnem prvenstvu v Taškentu si je deveto mesto priborila tudi Patricija Brolih.

Brolihova obstala pred četrtfinalom, zlato v Brazilijo
torek, 11. oktober 2022 ob 11:19
Na svetovnem prvenstvu v judu v Taškentu je tudi Patricija Brolih v kategoriji do 78 kg obstala v osmini finala. Premagala jo je evropska prvakinja...

Anka Pogačnik kot prva Slovenka v Taškentu dosegla dve zmagi
ponedeljek, 10. oktober 2022 ob 11:43
Judoistka kranjskega Triglava je na svetovnem prvenstvu v glavnem mestu Uzbekistana zasedla deveto mesto.